Přeskočit na obsah

Letní Ambroziáda pro pokročilé

LETNÍ AMBROZIÁDA PRO POKROČILÉ V PRAZE

Nový koncept Letní Ambroziády pro pokročilé!

Intenzivní 14denní pobytový umělecký kurz pro mladé lidi od 15 let a pro dospělé. Ambroziáda pro pokročilé je určena pro lidi, kteří se umělecké tvorbě věnují soustavně celoročně. NOVĚ probíhá v Praze na ZŠ Táborská a v externím uměleckém prostoru. Přijetí na tento kurz není nárokové. Lektoři si budou vybírat ze zájemců na základě vyplněné žádosti o přijetí. Účastníci si mohou vybrat, kterému ze tří oborů se chtějí věnovat: divadelnímu herectví, muzikálovému herectví nebo filmové tvorbě. V průběhu 14 dnů se účastníci budou věnovat nejen hlavnímu projektu, ale mohou se těšit také na neobvyklé workshopy, zajímavé exkurze, spoustu odborných lektorů, castingovou zkoušku, informace o uměleckých školách, přijímačky na nečisto, ale také na odpočinkový den. Na konci celého kurzu se samozřejmě uskuteční slavnostní premiéra Vašeho projektu, jak jste na Ambroziádě zvyklí. Ambroziáda pro pokročilé již probíhá pouze v Praze formou 14denního kurzu.

PROFESIONÁLNÍ LEKTOŘI

INTENZIVNÍ 14DENNÍ KURZ

RODINNÁ ATMOSFÉRA

VĚK 15+

Co říkají účastníci Letní Ambroziády pro pokročilé?

Co říkají účastníci a jejich rodiče?

Termíny na rok 2024

V letošním roce nabízíme dva termíny Ambroziády pro pokročilé. Divadelní a muzikálové herectví se uskuteční v termínu 7.7.-20.7.2024
a filmové herectví a filmová tvorba se uskuteční v termínu 21.7.-3.8.2024. Níže vyberte, o který obor máte zájem a rozklikněte jej pro více informací. Těšíme se na viděnou!

TĚŠÍTE SE?

LETNÍ AMBROZIÁDA PRO POKROČILÉ 2024 ZAČÍNÁ ZA

Days
Hours
Minutes
Seconds
Sezóna Letní Ambroziády 2022 již probíhá.