Přeskočit na obsah

Kariéra

INFORMACE PRO UCHAZAČE O SPOLUPRÁCI

Kariéra s Ambrozii? Chcete se stát součástí týmu?

Oddílový vedoucí

Oddíláci jsou nejčastěji studenti pedagogických fakult ve věku 18-25 let. Každý oddílák má společně s lektorem po celý týden na starosti svůj ateliér, se kterým ráno dělá warm-up, přes celý den se aktivně účastní výuky a může se zapojit i do výsledného díla. Oddílák je člověk, který je účastníkům nejblíže, a proto by měl být přátelský, empatický, spolehlivý, zodpovědný a vždy pozitivně naladěn.

Metodik prevence

Metodik koordinuje činnost oddílových vedoucích, je jejich mentorem a pomáhá řešit případné složitější výchovné situace. Na tuto pozici je vhodná pedagogická praxe ve školství, mladý duch a chuť předávat zkušenosti.

Lektor

Lektor je člověk s uměleckým nebo pedagogickým vzděláním, který pracuje v uměleckém světě. Jeho hlavní náplní práce je předávat účastníkům našich kurzů základy daného oboru. Ambrozia má filosofii uměleckého vzdělávání, která je každému lektorovi k nahlédnutí při osobním pohovoru před zahájením kurzu.

Zdravotník

Tuto funkci může vykonávat pouze člověk, který má zdravotnické vzdělání nebo kurz ZZA. Dále požadujeme praxi, zodpovědnost a kladný vztah k dětem a umění. Náplní zdravotníka je správa zdravotního deníku, vydávání léků, případné ošetření různých zranění, kontrola chodu akce z hlediska hygieny a bezpečnosti při práci.

Funkce vhodné pro zkušené Ambroziádníky

Praktikant

Praktikanti jsou mladí lidé ve věku 15-18 let, kteří mají na starosti chod turnusu z hlediska úklidu, stravování a celkově pomáhání. Dalo by se říct, že praktikant je tzv. „holka pro všechno“, ale pro mladé lidi je to funkce, která se jim bude hodit do každodenního života. Pro představu toho, co dělá praktikant, doporučujeme přečíst článek na našem blogu. A mimochodem zajímavost – praktikanty na začátku dělali i Nikola Krejčová, Kateřina Hyršlová, Dan Kupsa, Káťa Nastoupilová a spousta dalších.

Kuchař

Nemusíte být vyučený kuchař, abyste mohli vařit na Ambroziádě! Hledáme například maminky, babičky, dědečky i tetičky, zkrátka kohokoliv, kdo rád a dobře vaří a nebojí se vařit pro větší množství lidí. Kuchař má vždy k ruce praktikanty, kteří mu s přípravou jídla a s úklidem kuchyně pomáhají. Kuchař musí určitě mít potravinářský průkaz, dobrou náladu a schopnost zorganizovat si práci.

Řidič

Jak už z názvu této funkce vyplývá, je nutné mít řidičské oprávnění skupiny B. Požadujeme zkušenosti s řízením a najeto alespoň 30 000 km. Na Ambroziádě je hlavní náplní řidiče turnusu jezdit na nákupy čerstvých potravin a případně s účastníky k lékaři.

Technik

Technik turnusu je zodpovědný za veškeré technické vybavení, které Ambrozia posílá na dané turnusy. Předem dostane inventární seznam, takže dopředu ví, s čím bude pracovat. Kromě toho je také zodpovědný za technickou stránku večerních programů. Je přímo podřízený vedoucímu programu, se kterým úzce spolupracuje. Pro tuto pozici je důležité držet se hesla: “Kdo chce, hledá způsoby, jak to udělat, ale kdo nechce, hledá důvody, proč to nejde.”

Kontaktní formulář

Vyplňte nám prosím tento formulář a my se Vám ozveme hned, jak to bude možné. Kariéra u nás je už za rohem.

Kariéra není všechno

Opravdu nás neváhejte kontaktovat. Jsme skvělá parta a můžete se toho u nás mnoho naučit. Avšak to nejpodstatnější je, že jsme vlastně velká rodina. Pokud by Vás zajímaly podrobnosti o našich kurzech, neváhejte a klidněte na odkaz níže. Těšíme se na Vás.

Podzimní Ambroziáda účastníci