Přeskočit na obsah

Víkendovky

VÍKENDOVKY A INFORMACE O TĚCHTO KURZECH

Co jsou víkendovky?

Ambrozia nabízí také víkendové vzdělávací kurzy. Momentálně však žádné workshopy tohoto typu nenabízíme. Z důvodu omezení covid 19. Avšak plánujeme pro Vás nabídku těchto kurzů na rok 2023. V předchozích letech si naši účastníci mohli vyzkoušet například workshop Filmového herectví s Tomášem Magnuskem. Workshop Improzizace, dramatické situace či strukturované drama. V případě, že máte zájem o nějaký konkrétní workshop napište nám. Rádi pro Vás zařídíme workshop, který bude na míru. Kromě toho také zajišťujeme workshopy i pro školy. Chcete, abychom přijeli k Vám do školy? Mrkněte na odkaz níže.

Kdo jsou naši lektoři?

Jaké je další uplatnění našich účastníků?

Co říkají účastníci a jejich rodiče?

Letos jsem na doporučení kamarádky přihlásila dceru na letní Ambroziádu do Prahy, kurz herectví. Dcera i my jsme byli nadšení. Profesionální, kamarádský přístup, celý týden zmanažovaný od A-Z. Finální představení perfektní, vtipné, včetně výborně sladěného harmonogramu - program vevnitř, program venku, občerstvení, focení, loučení. Bohaté zkušenosti, šikovní lektoři - neuvěřitelné, co se děti zvládly naučit za týden práce.
Lenka Lesová
maminka účastnice
Ráda bych poděkovala všem lektorům a samozřejmě také celému personálu, který zajistil naprosto báječný týden v Hradci Králové naší dceři. Počáteční rozpaky vystřídal nadšený telefonát a několik sms. Vše bylo tak nové, zajímavé a úžasné. A pro nás bylo naprosto fantastické pozorovat všechny děti, jejich spolupráci, vzájemnou komunikaci, podporu jeden druhému, profesionalitu s jakou k celému galapředstavení přistupovali.
Andrea Janderová
maminka účastnice