Přeskočit na obsah

AKTUÁLNĚ

Ambroziádní hymna

Povedlo se! Po tolika letech jsme se konečně dočkali. Ambroziádní hymna změnila kabát. Je stále stejná, a přitom o tolik lepší. A ten videoklip?! To musíte vidět sami ZDE! 

Na tvorbě se podíleli nejen účastníci workshopu Vánoční Ambroziády 2021, ale také Jakub Moulis, Dušan Steiner, Luky Roubíček, Týna Budišová, Káťa Nastoupilová, Pavel Vávra, Nikola Krejčová a spooousta dalších.

A proč naši srdcovku vydáváme právě dneska? Protože je 7.6. a Lukáš Kobrle by dnes oslavil už 39. narozeniny. Takže je to takový malý dárek pro něj tam nahoru. Lukáš byl (a uvnitř nás stále je!) kamarád, přítel, šéf, srdcař, bohém, vizionář…a mohli bychom pokračovat dál a dál. Byl to člověk s velkými plány a i přesto, že odešel velmi brzy, nám tu zanechal něco nepřenositelného, něco výjimečného, jedinečného. Založil Ambrozii, která už od svého začátku spojuje lidi. Svoje místo si v naší Ambro family najde každý. Černý, bílý, tlustý, tenký, duhový, introvert i extrovert, holka, kluk, technik i herec. Však to znáte: „Nejsem divnej, jsem jen umělec.“

zakladatel Lukáš Kobrle

Každý den koukáme nahoru a doufáme, že je na nás hrdý. Na to, že pokračujeme v jeho snu a dál vychováváme jeho Ambro dítě.

Dneska by ti Luko bylo 39. Děkujeme, že jsi tady byl s námi a děkujeme, že na nás dohlížíš. Chybíš nám, ale díky Ambroziádám seš tady pořád s náma! Díky naší hymně to ranní ptáče pořád a pořád dokola skáče nejvýš. Nikdy nezapomeneme.

Tvůj Ambro tým