Přeskočit na obsah

Galavečer

Narozeninový Galavečer

Co by byly narozeniny bez oslavy? Pojďte se s námi potkat a dvacáté narozeniny pořádně oslavit! Můžeme zavzpomínat na celých dvacet let nebo třeba jen na poslední léto a užít si společný večer.

belveder

Vstupenky

300 Kč do 27. října
400 Kč do 8. listopadu

V případě volné kapacity budou lístky
k dostání na místě za 500 Kč.

Chceš zůstat v obraze?
Sleduj facebookovou událost ZDE

Praktické informace

🧥 K dispozici bude šatna za 20 Kč, platba hotově
🥪 Na baru se dá koupit alko, nealko a drobné občerstvení (chlebíčky 😱), platba kartou možná 
📸 Fotokoutek vám může fotku rovnou vytisknout, platba kartou možná
🚭 Ve vnitřních prostorech je zákaz kouření elektronických cigaret
🍺 Ven se nesmí vynášet sklo
🎲 Nezapomeňte drobné do Hry o ceny

Prodej vstupenek na Galavečer

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Umělecká agentura Ambrozia slaví dvacet let!

V roce 2003 založil Lukáš Kobrle divadelní soubor Ambrozia, ze kterého se postupně staly vzdělávací kurzy pro děti. Z Královehradeckého kraje se Ambroziády postupně rozšířily do celé České republiky, přibyly turnusy o všech školních prázdninách i nové umělecké obory. Za ta léta se podařilo splnit nespočet dětských snů a Ambroziády se staly domovem pro tisíce malých i stovky velkých nadšenců do umění.

Moc děkujeme všem, kteří byli, jakkoliv dlouho, součástí této dvaceti leté cesty! Vše, co Ambrozia dokázala, se povedlo díky neúnavné práci nadšenců, kteří se zapojili hlavně kvůli tomu, že to má smysl. Ambrozia má to štěstí, že se z volnočasové aktivity stala široká rodina a nezapomněli jsme na nikoho, kdo byl někdy její součástí.

Ambrozia vyrostla a vyspěla, pořád je to však malá neziskovka z Hradce Králové, pro kterou je nejdůležitější, aby si umělecké vzdělávání mohlo dovolit co největší množství rodin. Aby mohla Ambrozia dál růst a být stále co nejpřístupnější, k jubilejním dvacátým narozeninám si nepřeje žádné velké dary, jen malé finanční příspěvky, které jí pomůžou se vstupem do dalších (minimálně) dvaceti let. Pokud zrovna nic poslat nemůžete, chápeme a budeme rádi i za blahopřání nebo vzkaz.

Sen jménem Ambrozia

Děkujeme za Vaše přání i přízeň a slibujeme, že i nadále budeme dělat vše, co je v našich silách, aby Ambroziády byly druhou rodinou pro všechny, kteří o to mají zájem.

 

QR kód je nutné naskenovat v internetovém bankovnictví.

Popřejte Ambrozii k narozeninám

20. let

Přání k narozeninám

Děkujeme za všechna přání k dvacátým narozeninám!

Ambroziada mě naplňuje už 2 roky a chystám se, aby mě naplňovala ještě tak nejméně 5 let a ty zážitky musí zažít každý na svoji kůži, protože to je nepopsatelný. Miluju celou Ambro. Nejde říct ani jak a ani co mi všechno Ambro ty dva roky dává. Děkuji, že můžu a všechno nejlepší.

Nikola Dandová @Niky_dandova

Milá Ambroziado, z celého srdce Vám přeji hodně úspěchů, štěstí v tom, co děláte. Jste všichni úžasní. Strašně moc ráda jsem Vás poznala a budu moc ráda, když potkám další skvělý lidičky. Děkuju za Vše a držím palečky.

Kamila Vavrochová

Milá Ambroziádo, před pěti lety jsem tě poprvé navštívila a jsem ráda, že se tak stalo. Doufám, že tvůj příběh nekončí, a že budeš pokračovat, protože to, co si vytvořila, je úžasné.

Karolína Řeháčková @Kajarehak09

Milá Ambrozie, přeji Ti, abys fungovala ještě několik dalších let a nadále tak mohla pomáhat dětem plnit jejich sny. Ať na tvé kurzy jezdí spousta dětí, které jsou nadšené do umění a mají chuť se dále rozvíjet. Buď stále taková, jaká jsi. Mám tě moc ráda! Díky, že jsi! #AmbroFamily

Káťa Nastoupilová

Přeji všem, kteří jezdí na Ambroziády a obzvlášť těm, kteří se zapojují do provozu, a díky kterým na Ambro a další jejich akce můžeme jezdit, jen to nejlepší!

Kateřina Bacíková @katerina.aci

Ambroziáda je skvělý místo, kde každý může být kýmkoliv a může dělat úplně cokoliv. Přeju všechno nejlepší a alepoň ještě jednou 20 let, protože Ambroziáda je druhá rodina, a já osobně tuhle rodinu zbožňuju a jsem ráda, že ji mam.

Karolína Kubešová @kaja_kubesova

Přeju vše nejlepší Ambroziádě k jejím 20 narozeninám. Pan Kobrle a Ambroziádní agentura pro nás toho udělali neskutečně moc. Vytvořili tento malý svět uvnitř světa, kde člověk může být sám sebou a nebát se ostatních, u toho také rozvíjet své záliby a duši a bavit se se skvělými osobami. Přeju všechno nejlepší nejen Ambroziádě, ale i vám všem, kteří jsou součástí Ambro Family.

Jakub Pavlíček @dzejkebab

Vše nejlepší k narozeninám přeji, ať nadále děláte skvělé filmy! Bohužel jsem se nikdy nezúčastnila žádné Vaší akce.. Sleduji Váš YT kanál. Vaše filmy jsou skvělé. Přirostli jste mi k srdci! Moc ráda bych se zúčastnila nějaké Vaší akce,(jsem na vozíku). Vaše kurzy mne zaujaly. Světla

Světla Henrychová @lightka_27

Přeji vám všechno nejlepší k 20. narozeninám :D. Hodně zdraví a štěstí a ať dál vzvkétáte. Moc mě mrzí, že jsem na Ambroziádu přestal v 18 letech jezdit. Měl jsem s tím začít už v 8 letech. Kdyby šel vrátit čas, určitě bych toho využil.

Matěj Crnčevič @crncevic.matej

Přeji Ambroziádě všechno nejlepší, ať je tu s námi ještě hodně dlouho, miluju to, miluju každou chvilku, kterou můžu strávit na Ambro v kolektivu, který má stejné zájmy jako já. AŤ ŽIJE AMBROZIÁDA!!!

Alice Boumová @Alixckajebuh

Milá Ambroziádo, ukázala jsi mi, že být divnej je vlastně skvělý. Díky tobě jsem našla sama sebe a potkala přátele, rodinu, kterou bych za nic nevyměnila. Ať už je člověk jakýkoliv, tady na Ambro může být přesně takový, jaký je. A nebylo by Ambro bez srdíčkových lidiček, takže i Vám patří mé velké díky. Happy bday a ještě hodně let do budoucna!!!

Simona Ivánková @simona.ivankova_

Milá Ambroziádo, přeji ti všechno nejlepší k tvým 20. narozeninám! Doufám, že tu s námi budeš ještě dlouho!

Kateřina Nováková @Kataambro

Milá Ambroziádo, chtěla jsem ti popřát všechno nejlepší k narozeninám, dělej pořád to, co umíš nejlíp a to je vykouzlení úsměvů malým i velkým, taky jsem ti chtěla moc poděkovat, protože díky tobě jsem si našla spoustu, skvělých přátel. Strašně bych ti chtěla poslat nějaký dáreček, ale už šetříme na další Chorvatsko 4, který bylo nejlepší zážitek prázdnin 2023. Už se extrémně těším na příští rok až vás všechny uvidiiim. Užij si narozkyy Ambrozkoo.

Sofie Vaňková @_vankova_sofi_

Milá Ambroziádo, sice tě znám krátkou dobu, ale zamilovala jsem si tě hned na poprvé. Chci ti popřát dálší nazapomenutelné roky na Ambroziádách v ČR i v Chorvatsku. Moc si vážím toho, že jsi a umožňuješ vzdělávat mladé talenty v tom, co je baví. Díky tobě jsem poznala lidi se stejnou vášní k umění. Těším se na tebe v další letech. A společně i já s tebou oslavím 20. narozeniny. Tak všechno nejlepší Ambroziádo. Mám tě moc ráda.

Kateřina Váňová @_kackavanova_

Milá Ambrozia přeji všechno nejlepší k tvému výročí. Děkuju za všechno co děláš . Když jsem byla na Ambroziádě cítila jsem se krásně , bodeď by ne byla jsem mezi lidmi kteří mi vťmždy vykouzlili úsměv na tváři. Strašně se mi stýská po mích lektorech z Ambroziády v Jablonci a také se mi extrémně stýská po mích nových a skvělých kamarádech . Jedno velké díky.

Kateřina Macháčková @k_machackova

"Ahoj moje milá Ambroziádo... Už jsou to nějaké ty roky, co se známe, společně se smějeme, tvoříme, ale nejen to! S tebou zažívám momenty a okamžiky, kde nikde jinde nezažiju, ukázala jsi mi lidi, bez kterých bych si život neuměla představit, nejlepší kamarády, parťáky do života a nebo prostě jenom lidi co milují umění... Jsem šťastná za to, že tu jsi s námi tak dlouho a ještě dlouho budeš! Léto bez tebe není léto, podzim bez tebe není podzim, smích bez tebe není tak hlasitý a umění bez tebe není tak laskyplné. Děkuji, že tu pro mě jsi! Tvoje Týnka"

Kristýna Weiglová @crisliedl

Milá Ambroziádo, přeji ti k 20. narozeninám hodně štěstí, zdraví a lásky k tomu co děláš. Ať tu s námi zůstaneš navždy.

Jan Kessner @jankessner