Přeskočit na obsah

Galavečer

Umělecká agentura Ambrozia slaví dvacet let!

V roce 2003 založil Lukáš Kobrle divadelní soubor Ambrozia, ze kterého se postupně staly vzdělávací kurzy pro děti. Z Královehradeckého kraje se Ambroziády postupně rozšířily do celé České republiky, přibyly turnusy o všech školních prázdninách i nové umělecké obory. Za ta léta se podařilo splnit nespočet dětských snů a Ambroziády se staly domovem pro tisíce malých i stovky velkých nadšenců do umění.

Moc děkujeme všem, kteří byli, jakkoliv dlouho, součástí této dvaceti leté cesty! Vše, co Ambrozia dokázala, se povedlo díky neúnavné práci nadšenců, kteří se zapojili hlavně kvůli tomu, že to má smysl. Ambrozia má to štěstí, že se z volnočasové aktivity stala široká rodina a nezapomněli jsme na nikoho, kdo byl někdy její součástí.

Ambrozia vyrostla a vyspěla, pořád je to však malá neziskovka z Hradce Králové, pro kterou je nejdůležitější, aby si umělecké vzdělávání mohlo dovolit co největší množství rodin. Aby mohla Ambrozia dál růst a být stále co nejpřístupnější, k jubilejním dvacátým narozeninám si nepřeje žádné velké dary, jen malé finanční příspěvky, které jí pomůžou se vstupem do dalších (minimálně) dvaceti let. Pokud zrovna nic poslat nemůžete, chápeme a budeme rádi i za blahopřání nebo vzkaz.

Sen jménem Ambrozia

Děkujeme za Vaše přání i přízeň a slibujeme, že i nadále budeme dělat vše, co je v našich silách, aby Ambroziády byly druhou rodinou pro všechny, kteří o to mají zájem.

 

QR kód je nutné naskenovat v internetovém bankovnictví.

Popřejte Ambrozii k narozeninám

Narozeninový Galavečer

Co by byly narozeniny bez oslavy? Pojďte se s námi potkat a dvacáté narozeniny pořádně oslavit! Můžeme zavzpomínat na celých dvacet let nebo třeba jen na poslední léto a užít si společný večer.

belveder

Vstupenky

300 Kč do 27. října
400 Kč do vyprodání
Vstupenky nebudou k dostání na místě.

Chceš zůstat v obraze?
Sleduj facebookovou událost ZDE

Prodej vstupenek na Galavečer

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.