Informace o případném zrušení kurzů z důvodu pandemie naleznete ZDE

Vyjádření k aktuální situaci

Vážení a milí přátelé a příznivci Ambrozie, 

Všichni jsme se téměř ze dne na den ocitli v situaci, kdy se stěží dá odhadnout co bude za týden, natož co bude za tři měsíce v létě. 

Přichází nám spousta dotazů, zda kurzy v létě proběhnou či ne. My bohužel v tuto chvíli nemůžeme na 100 % potvrdit, zda se kurzy konají nebo ruší. Všichni v Ambrozii stále doufáme, že se situace zlepší a Letní Ambroziády se budou moci uskutečnit. Proto jsme nepozastavili přihlášky, ani platby. 

Vývoj situace stále sledujeme a z důvodu bezpečnosti se budeme řídit nařízeními vlády. Letních táborů se plánuje spousta a vláda jistě před létem vydá oficiální vyjádření k jejich konání či zrušení. 

Pokud by vláda rozhodla o rušení letních táborů, budeme se Vám snažit peníze přesunout na jiný možný termín – určitě tedy o své peníze nepřijdete! 

Děkujeme, že chápete, že nastalá situace není lehká pro nikoho – ani pro nás, jako neziskovou společnost. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete společně s námi věřit v lepší zítřky. 

Nikdo z nás si léto bez Ambroziád představit neumí, proto děkujeme, že nosíte roušky a jste obezřetní. Společně to zvládneme!

Přeji Vám klidné dny a zdraví pro celou rodinu

Nikola Krejčová, ředitelka