Informace o případném zrušení kurzů z důvodu pandemie naleznete ZDE

PODZIMNÍ AMBROZIÁDA 2017 JE NEJVĚTŠÍ V HISTORII

PODZIMNÍ AMBROZIÁDA 2017 JE NEJVĚTŠÍ V HISTORII!
Nejvíce turnusů, nejvíce účastníků a nejvíce překvapení!

O Podzimní Ambroziádu je letos až neuvěřitelný zájem. Více než 350 účastníků je nyní přihlášeno na některý ze čtyř turnusů, které Ambrozia pořádá v termínu 25.-29.10.2017. Účastníci se mohou těšit na spoustu programových a lektorských překvapení. Posledních pár míst je stále ještě volných.

Pražský turnus se vypraví na DAMU, hereckou dílnu povede Jan Přeučil!

Poprvé v historii Ambrozie nepovede Jan Přeučil pouze půldenní herecké workshopy, ale bude s jednou třídou dělat představení po celou dobu kurzu. Vzhledem k tomu, že Jan Přeučil vyučoval léta na DAMU, budou si účastníci připadat jako na vysoké škole. Navštívíme nejen již zmíněnou DAMU, ale také divadlo DISK a jako diváci se zúčastníme části festivalu DVD, který zde právě probíhá. Účastníci se seznámí i s prostory Vyšší odborné školy herecké, kde bude probíhat část našich výuk. Někteří si zahrají i v pražském Pidivadle. Těšit se můžete i na další oblíbené lektory: Denisu Nesvačilovou, Evu Hruškovou, Janu Hajko, Jaroslava Šetka, Evžena Hájka a další.

Hlavním vedoucím turnusu je MgA. Lukáš Kobrle (606 452 912).

MÁME POSLEDNÍCH 9 VOLNÝCH MÍST 

Účastníci v Hradci vystoupí na městských oslavách 28.10., podívají se do televize, do rádia a potkají se s Felixem Holzmanem!

Na hradeckém turnuse bude velmi důležitá Talentová show, jejíž vítězové se stanou součástí hodinového programu Ambrozie, který proběhne v centru Hradce Králové na Masarykově náměstí v rámci městských oslav 28. října. Ti, kteří nebudou vystupovat, se na velkou akci také podívají a stanou se publikem. Účastníci se mohou také těšit na návštěvu televize V1 a rádia Černá hora. Za zmínku také stojí náš nový lektor herectví David Šír – populární imitátor Felixe Holzmana. Těšit se můžete i na další oblíbené lektory: Kristýnu Budišovou, Petra Vaňka, Beátu Navaro, Lukáše Roubíčka a další.

Hlavní vedoucí turnusu je Nikola Krejčová (733 935 123).

MÁME POSLEDNÍCH 6 VOLNÝCH MÍST 

Turnus bude také v Brně, kde zájem o akci rok od roku stoupá!

Brno roste! Minulé podzimní prázdniny si zde účastníci užili komorní, až rodinný turnus. Letos se jejich počet více než zdvojnásobí a budou otevřeny všechny obory. Mezi lektory se představí studentka audiovizuální tvorby na JAMU Míša Krekr Kramplová nebo Jirka Bartoň, herec a učitel na pražské konzervatoři. V jednání je stále několik zajímavých osobností, které by se mohly na turnusu objevit. Celý brněnský turnus bude pracovat na jednom společném zadání, které se děti i lektoři dozvědí až na místě.

Hlavním vedoucím turnusu je Bc. Daniel Kupsa (733 774 951). 

V Ratibořicích využijí filmovou techniku T. Magnuska, podívají se do hereckého muzea a užijí si wellnes!

Vzhledem k velkému zájmu o pražský turnus jsme se rozhodli část filmařů přesunout z Prahy do Hereckého domu Tomáše Magnuska do Ratibořic. V krásném prostředí Babiččina údolí budou filmaři inspirováni tvorbou Boženy Němcové. Ve čtyřech filmových ateliérech budou tvořit pod vedením Tomáše Magnuska, Jana Lengyela a Igora Máčela. K natáčení se nebudou využívat jen cvičné kamery, ale i technika, kterou T. Magnusek natočil své slavné filmy. Ve volném čase se účastníci zdarma podívají do hereckého muzea a užijí si také wellness.

Hlavním vedoucím turnusu je Mgr. Marie Zajícová (777 187 217).

MÁME OBSAZENO