Nabídka kurzů

Podívejte se, jaké akce pro Vás chystáme v nejbližší době:

PODZIMNÍ AMBROZIÁDA

Týdenní podzimní prázdniny plné spousty uměleckých zážitků. Práce na divadelních, filmových, muzikálových, tanečních a moderátorských projektech. Lektorské celebrity, skvělé večerní programy, závěrečný prezentační festival. Setkání s přáteli z léta. Probíhá tradičně v Hradci Králové, Praze, Brně a od loňska nově v Hereckém muzeu v Ratibořicích. Více informací ZDE.

 

 

 

VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA – 12. ROČNÍK - OSLAVA 15. NAROZENIN AGENTURY

Víkend, který je vrchol nejenom kalendářního, ale i ambroziádního roku. Na tento víkend se do Hradce Králové sjíždějí lektoři i účastníci z různých koutů republiky, kteří se poznali na jarních, letních a podzimních kurzech. Víkend s vánočním festivalem a diskotékou, ale také umělecká práce na projektech dle svého výběru. Více info ZDE.

 

 

JARNÍ AMBROZIÁDA

Jarní Ambroziáda je sedmidenní intenzivní umělecký kurz, který probíhá o jarních prázdninách v našem sídle ZŠ Pouchov a letos nově také v Brně. Účastníci budou pracovat v malých skupinách pod vedením zkušených lektorů. V přihlášce si mohou vybrat, zda je nejvíce zajímá divadlo, film, muzikál, moderování nebo tanec.  Více info ZDE.

 

 

JARNÍ AMBROZIÁDA NA HORÁCH

Jarní prázdniny s Ambrozií v Alpách. Lyže, snowboard, natáčení filmů a spousta zábavy. Osvědčená lokalita ve Francii, velmi rozumné ceny. Na tuto akci bereme i rodiče jako doprovod. Více info ZDE.

 

 

 

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY NA HERECKÉ ŠKOLY

Individuální a velmi intenzivní kurz směřující k úspěšnému složení přijímacích zkoušek na DAMU, JAMU či konzervatoř. Pravidelné delší blokové výuky o víkendech. Vhodné i pro dojíždějící. Příprava pod vedením několika špičkových lektorů. Absolventi kurzu mají vysokou úspěšnost u přijímaček. Více info ZDE.

 

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA pro pokročilé

Umělecká agentura Ambrozia ve spolupráci s divadlem F. X. Šaldy v Liberci pro Vás připravila úplnou novinku na léto 2016. Jedná se o týdenní výběrový kurz, který by měl svou odborností a náročností převyšovat běžné turnusy Letní Ambroziády. Je určen mládeži, ale poprvé také dospělým účastníkům. Více informací ZDE.

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA U MOŘE – TURNUSY V CHORVATSKU

Desetidenní tábor pro děti a teenagery v Chorvatsku – nejlevnější na českém trhu (od 5990,- Kč). Ubytování v luxusní klimatizované vile v pokojích, plná penze, využití soukromého bazénu, zkušení vedoucí, atraktivní umělecký program, výlety. Na výběr ze 4 turnusů. Odjezdy z Prahy, Brna, Hradce Králové a Bratislavy. Více informací ZDE.

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA – TURNUSY V ČR A SR

Týdenní letní umělecký workshop pro mladé lidi od 8 do 19 let. Volba z oborů: herectví, film, muzikál, tanec, moderování. Lektorské celebrity. Praktická práce na projektech. Široká nabídka turnusů po celé prázdniny - v několika městech ČR a na Slovensku. Tradice od roku 2007 jako záruka kvality. Více informací ZDE.