Informace o případném zrušení kurzů z důvodu pandemie naleznete ZDE

HERECKÉ VÍKENDOVKY TOMÁŠE MAGNUSKA

AMBROZIA NOVĚ NABÍZÍ - HERECKÉ VÍKENDOVKY TOMÁŠE MAGNUSKA!

Dvoudenní intenzivní workshop filmového herectví. Celé dva dny se Vám bude Tomáš individuálně věnovat.

POZOR! Kapacita i věková hranice je omezena!

 

TURNUS TERMÍN LOKALITA CENA KAPACITA PŘIHLÁŠKA
1. 20. - 22.11.2020 Herecké muzeum Viktorka 1 490,- Kč 25 ZDE
2. 12. - 13.12.2020 Vánoční Ambroziáda 1 490,- Kč

VÍCE ZDE

3. 15. - 17.1.2021 Herecké muzeum Viktorka 1 490,- Kč 25 ZDE

JAK WORKSHOP PROBÍHÁ?

Účastníci nastoupí na workshop v pátek večer mezi 18 - 19 hodinou. Od 19 hodin již začne zahájení workshopu, seznámení a výuka základů filmového herectví. V sobotu se účastníci po snídani budou věnovat výuce filmového herectví s pauzami na oběd a wellness. Večer proběhne večeře formou rautu, promítání filmu a jeho následný rozbor. V neděli proběhne zhodnocení hereckých prací a po obědě závěrečné slovo. Workshop bude končit v neděli v 15 hodin. Celý víkend bude probíhat podle níže uvedeného schématu.

KOMU JSOU WORKSHOPY URČENY?

Na workshop se mohou přihlásit mladí lidé od 12 let se zájmem o filmové herectví. Počet míst na workshopu je omezen na 25. 

KDE WORKSHOPY PROBÍHAJÍ?

Workshopy Tomáše Magnuska probíhají v Hereckém muzeu v Ratibořicích (ZDE). Budova je vybavena restaurací, hereckým muzeem, kinosálem a wellness. 

NOCLEH A STRAVA

Ubytování je zajištěno přímo v hereckém muzeu. Spí se ve dvou místnostech (rozdělení na dívky a chlapce), na vlastních karimatkách ve spacácích. Celonoční dozor je zajištěn. Součástí workshopu je 2* snídaně formou švédských stolů, 2* oběd a 1* večeře formou rautu. Stravování probíhá přímo v restauraci Hereckého muzea. Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Během celého víkendu si mohou účastníci koupit drobné občerstvení přímo v restauraci (tousty, točená limonáda, džus, čokoládové tyčinky, chipsy atd.)

CO MÍT S SEBOU?

Kopii kartičky ZP, vyplněnou účastnickou kartu (KE STAŽENÍ ZDE), spacák, karimatku, hygienické potřeby, volné pracovní oblečení (ne džíny), přezůvky, přiměřené kapesné. Můžete přibalit i to, co se dá využít jako rekvizita, kostým apod. 

ZAČÁTEK A KONEC VÍKENDOVÉHO WORSKHOPU

Doprava na workshop je individuální. Nástup je vždy v pátek mezi 18,00 – 19,00 na recepci Hereckého muzea Viktorka (mapa a popis cesty). Odjezd je opět individuální v neděli po 15 hodině. 

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Účastnický poplatek za víkendový workshop je stanoven na 1 490,- Kč.

Z poplatku je hrazeno:

1. Činnost odborného lektora Tomáše Magnuska

2. Zdravotnický a pedagogický dozor (i noční)

3. Využití prostor a techniky

4. Kuchař a strava (2 x teplý oběd, 1 x teplá večeře, 2x snídaně, 2x svačina)

5. Hodina ve wellness

Z poplatku není hrazeno:

1. Pojištění storno pobytu, pojištění odpovědnosti a úrazové pojištění

 

 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Během několika minut po odeslání přihlášky Vám na email, který uvedete v přihlášce, přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo:107-948 810 0267/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol uveďte číslo přhlášky. Toto číslo Vám přijde po přihlášení na kurz. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce. 

V případě jakýchkoli dotazů, volejte 773 935 123 nebo pište na info@ambroziada.cz

 

Těšíme se na Vás...