Ambroziada > Herecká škola > Víkendové Workshopy

Herecká škola - Víkendové Workshopy

AMBROZIA SLAVÍ 15 LET

Už 12. ročník tradiční víkendové akce je tady! V nabídce je několik skvělých workshopů a naši nejlepší lektoři.
Nenechte si ujít letošní Vánoční Ambroziádu!

TURNUS TERMÍN LOKALITA CENA KAPACITA PŘIHLÁŠKA
1. 15. - 16.12.2018 Hradec Králové 890,- Kč 80 ZDE

Herecká skupina zkouší v plném proudu představení na Vánoční Ambroziádě 2017.

Filmová tvorba na této Ambroziádě nesmí chybět.

Účastníci při zkoušce muzikálové choreografie pod vedením lektorky Kristýny Budišové.

Lektor Lukáš Roubíček při výuce střihu s naším účastníkem.

Každoročně na Vánoční Ambroziádě také slavíme výročí vzniku naší agentury. Nechybí přípitek s účastníky, raut a bohatý večerní program.

Dokonce i mediální ateliér si přijde na své. Lektor Jakub Moulis při moderování večerního programu.

Součastí muzikálu je také zpěv. Závěrečný program a ukázka autorského muzikálu.

 

JAK VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA PROBÍHÁ?

Účastníci nastoupí v sobotu ráno a hned jsou rozděleni do tvůrčích dílen, které si předem vybrali ve svých přihláškách a ve kterých pracují po celý víkend. V neděli večer se jednotlivé dílny představí s výsledky své práce na veřejném vystoupení pro rodiče, přátele a novináře. Kromě výuky se účastníci mohou těšit i na skvělý sobotní večerní program (vystoupení hvězd) a poté na diskotéku.

NABÍDKA DÍLEN 2018

Vánoční Ambroziáda je víkend, během kterého můžete pracovat v tvůrčích dílnách pod vedením lektorů na různých uměleckých projektech. Každý z vás si může vybrat jednu dílnu, která by ho po celý víkend nejvíce bavila. V závěru víkendu všechny dílny předvedou své výsledky při slavnostním závěrečném vystoupení pro rodiče a přátele.

Letošní nabídka dílen:

1. Herectví
2. Film
3. Muzikál
4. Média
5. Tanec

KOMU JE VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA URČENA?

Na Vánoční Ambroziádu se mohou přihlásit mladí lidé (8-18 let) se zájmem o umění. Počet míst na Vánoční Ambroziádě je letos omezen na 80 účastníků.

KDE BUDE VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA?

Vánoční Ambroziáda probíhá tradičně v sídle Umělecké agentury Ambrozia v areálu ZŠ Pouchov v Hradci Králové. Areál je vybaven divadelním sálem, kinosálem, tanečním sálkem, profesionálním rozhlasovým a nahrávacím studiem a několika zkušebnami.

NOCLEH A STRAVA

Ubytování ze soboty na neděli je zajištěno přímo v areálu školy. Spí se v několika vytopených místnostech na karimatkách ve spacácích. Celonoční pedagogický dozor je zajištěn. Také stravování během víkendu probíhá přímo v budově – formou plné penze. Samozřejmostí je pitný režim. Během celého víkendu bude účastníkům k dispozici dobře vybavený krámek s občerstvením.

CO MÍT S SEBOU?

Kopii kartičky ZP, spacák, karimatku, hygienické potřeby, volné pracovní oblečení (ne džíny), společenské oblečení na diskotéku, přezuvky, přiměřené kapesné, můžete přibalit i to, co se dá jakokoli využít ve vámi zvolené tvůrčí dílně (např. hudební nástroj, mp3 přehrávač, kostým atd.).

ZAČÁTEK A KONEC VÁNOČNÍ AMBROZIÁDY

Doprava na Vánoční Ambroziádu je individuální. Nástup je vždy v sobotu mezi 9,00 a 9,30 v areálu ZŠ Pouchov (mapa a popis cesty). Závěrečná veřejná produkce projektů Vánoční Ambroziády, na kterou jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další hosté, se bude konat vždy v neděli od 18 hodin. Program trvá cca 2 hodiny a po jeho skončení účastníci se svými rodiči odjíždějí.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Účastnický poplatek za Vánoční Ambroziádu 2018 je stanoven stejně jako loni na 890,- Kč

Z poplatku je hrazeno:
1. Činnost odborného lektora - intenzivní individuální tvorba v malých skupinách
2. Pedagogický dozor (i noční)
3. Využití prostor a techniky
4. Kuchař a strava (2 x teplý oběd, 1 x teplá večeře, snídaně, svačina)

LEKTOR AMBROZIE
Jan Přeučil
Herec

"Práce na mých hodinách (i když toto slovo „práce“ o herectví nerad říkám, je to poslání) bývá velice náročná. K účastníkům přistupuji přísně a kladu na ně vysoké nároky. Pak mají šanci si něco z kurzů odnést. A jistě si odnesli. Neumím si představit lepší prázdninovou aktivitu. Jen tak dál!"


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

"…Jsem ráda, že existuje místo, kde nemám potřebu se před nikým přetvařovat a můžu se chovat tak, jak by to třeba jiným mohlo připadat divný. Takže Vám všem moc děkuju za další skvělej týden. Budete mi hrozně chybět.

Dřív jsem měla hroznou trému a úplně mě to změnilo, nebojím se vystupovat před lidmi! Určitě budu jezdit dál.

Posunula mě dál především v hereckých zkušenostech, díky kterým jsem dostala roli v seriálu.

Zase jsem si něco urovnala, a naprostou zkroutila záda:-D Bezkonkurenčně nejlepší týden v roce, a letos budou ještě 2 Ambrozky!"


LEKTORKA AMBROZIE
Denisa Nesvačilová
Herečka

"Pro mě je Ambroziáda nová a o to víc vnímám, jak se všechny děti dřív nebo později vyburcují k parádním výkonům. I ten nejposlednější, kterému třeba déle trvá, než pochopí, jak to funguje u filmového herectví, se prostě zapojí. Druhý, třetí den už funguje jako profík, a to je podle mě to hezké."


METODIK PREVENCE
Mgr. Renáta Šafářová
Metodik prevence

„Jsem metodička prevence na základní škole v Hradci Králové. Tuto pozici dnes mají ze zákona všechny základní školy a jsem moc ráda, že Ambrozia se rozhodla tuto pozici na svých táborech dobrovolně také zřídit. Mým cílem je, aby se děti na Ambroziádě cítily nejen šťastně a spokojeně, ale i bezpečně. Sledujeme projevy dětí zejména v oblastech prevence šikany, prevence požívání alkoholu, návykových látek či kouření. Velice se snažíme, aby se případné nevhodné počínání jednotlivce neodrazilo v chování celého kolektivu.“ 


RODIČE ÚČASTNÍKŮ

"Vážený pane řediteli, 
velmi rád bych Vám a Vašim kolegům poděkoval. 

Moje dcera se účastnila Vaší akce počátkem srpna v základní škole bratří Venclíků. Mám k tomu dva nebo tři vhledy: děsně, opravdu velmi se bála. Následující den po zahájení již nenapsala ani sms, natož aby zavolala....  když jsme v sobotu přišli na závěrečný galaprogram, bylo neuvěřitelné vedro, ve škole potom opravdu vražedné, ale já jsem neobjevil mezi Vašimi svěřenci jediný otrávený či omrzelý obličej.... a pak jsem viděl své dítě tančit a byl jsem nadšen, pak jsem slyšel své dítě zpívat a mou důstojnost zachránilo jen děsné vedro, pro které se daly slzy snadno vysvětlit jiným způsobem.... Vážený pane, krásná práce, máte můj obdiv a velké díky..."


LEKTOR AMBROZIE
Tomáš Magnusek
Režisér a herec

"Ambroziáda je fenomén. Je to upřímná práce několik desítek nadšenců a profesionálů všech generací, kteří se snaží plnit sny více jak tisícům mladých lidí každý rok po celé České republice. Přesto, že jsem se poprvé s touto aktivitou blíže poznal v roce 2012 až o letošních prázdninách jsem pochopil, proč je takové množství lidí tomuto fenoménu věrných a jsem rád, že jsem se stal jedním z nich. Přeji Ambroziádě, aby dál plnila mladým lidem sny."


 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Během několika minut po odeslání přihlášky Vám na email, který uvedete v přihlášce, přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo:107-948 810 0267/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol uveďte číslo přhlášky. Toto číslo Vám přijde po přihlášení na kurz. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce. 

V případě jakýchkoli dotazů, volejte 773 935 123 nebo pište na info@ambroziada.cz

 

Těšíme se na Vás...