Informace o případném zrušení kurzů z důvodu pandemie naleznete ZDE

Ambroziada > Herecká škola > Letní prázdniny u moře 2022

Herecká škola - Letní prázdniny u moře 2022

Ambrozia opět nabízí 7 desetidenních turnusů v Chorvatsku u moře ve vile s bazénem. Ubytování je v klimatizovaných apartmánech s vlastním sociálním zařízením. 15 minut od moře. V ceně je vše – doprava, ubytování, strava, pedagogický a zdravotní dozor, atraktivní umělecký program a NOVĚ také pojištění do zahraničí a pojištění storna zájezdu. Už osmým rokem jsme nejlevnější tábor u moře na českém trhu. Jezdíme na osvědčené místo. Pojeďte s námi také vy!

TURNUS TERMÍN LOKALITA CENA pro naše klienty do 15.2.2022 PŘIHLÁŠKA
1. 1.7. - 10.7.2022 Chorvatsko

Istrie, obec Ližnjan

 

SLEVA!

Cena za kurz 8 990,- Kč.

Při přihlášení
a zaplacení do 
15.2.2022.

Cena za kurz 9 990,- Kč.

2. 8.7. - 17.7.2022
3. 15.7. - 24.7.2022
4. 22.7. - 31.7.2022
5. 29.7. - 7.8.2022
6. 5.8. - 14.8.2022
7. 12.8. - 21.8.2022

Darujte voucher na Ambroziádu u moře Vašim dětem! Voucher ke stažení ZDE

I do Chorvatska s námi jezdí známé osbonosti, například Jan Fanta.

Do Chorvatska nás veze už druhým rokem spolehlivý dopravce.

Klimatizovaný autobus nás vždy bezpečně doveze do cílové destinace.

Vila, ve které jsme ubytovaní, je plně klimatizovaná.

V Chorvatsku natáčíme s moderní technikou.

Kromě uměleckého programu nás čeká také výlet lodí s obědem (kuřecí maso nebo čerstvá ryba) a koupáním na ostrově.

Pokoje, ve kterých jsme ubytovaní, jsou klimatizované a vybavené veškerým potřebným nábytkem...

v kuchyni nechybí lednice a každý apartmán má svůj balkon nebo terasu.

Ke koupání využíváme pláže s minimální obsazeností.

Bazén u apartmánu slouží výhradně pro naši akci.

Při natáčení filmů v Chorvatsku využíváme rozmanitost exteriérů.

Do Chorvatska jezdíme již 7 let a spojujeme zde příjemný dovolenkový pobyt s uměleckou tvorbou.

Pojeďte s námi i Vy a zažijte Ambroziádu u moře!

Krome lenošení u moře se také věnujme filmové tvorbě.

Přímo u vily máme skvělý bazén.

Nechybí ani výlet do nedalekého městečka Medulin.

Kdo s námi může jet?

Turnusy u moře jsou určeny pro děti a teenagery od 8 do 18 let se zájmem o umění. Po celý pobyt budou účastníci v oddílech podle věku a podle zvoleného výukového programu. Bohatý program je připraven pro všechny - pro nejmenší děti i pro teenagery, kteří si chtějí užít kurz s vrstevníky.

Jak do Chorvatska pojedeme?

Do Chorvatska jedeme společně luxusním klimatizovaným autobusem, který nám stejně jako v minulých letech zajišťuje autobusový dopravce Martin Prošek. Vybrat si můžete ze 4 nástupních míst: Praha, Hradec Králové, Brno a Bratislava. Cesta trvá dle nástupního místa pouze 8 až 12 hodin.

Kam přesně jedeme?

Již osmým rokem jedeme na Istrijský poloostrov, který patří k nejnavštěvovanějším oblastem Chorvatska. Ambroziáda bude probíhat stejně jako loni ve vile s pozemkem a vlastním bazénem ve vesnici Ližnjan. Po celou dobu je vila vyhrazena pouze pro naši skupinu.

Jaké umělecké obory se v Chorvatsku můžeme učit?

Účastníci si už v přihlášce označí, zda je baví více divadlo, film, muzikál, tanec nebo moderování. V těchto oborech se budou vzdělávat pod vedením lektorů formou praktické práce na projektech.

Jaký bude v Chorvatsku další program?

Kromě práce na uměleckých projektech nás čekají také tradiční letní aktivity (koupání, opalování, míčové hry, závody na člunech, petangue, badminton, stavění hradů, výlety atd.). Večerní programy budou hlavně umělecké – Tvoje tvář má známý hlas, Talentshow, Máme rádi umění, venkovní kino, diskotéka.

Pojedeme na nějaké výlety?

Plánujeme jeden, velký, celodení výlet do historického města Pula s prohlídkou kolosea, návštěvou trhů a projížďkou na lodi, kde nás čeká i výborný oběd, komentovaná prohlídka okolí a válečné pevnosti, která je dokonale zachovalá a samozřejmě i koupání v průzračně čistém moři poloostrova Barbariga. Podrobné informace dostanou všichni účastníci před odjezdem mailem. Stejně jako v minulých letech bude, díky dobrým vztahům v místě a množstevní slevě pro naši skupinu, výlet velmi finančně výhodný.

Kdo se o nás bude starat?

Na všechny turnusy jedou zkušení hlavní vedoucí, kteří mají odpovídající vzdělání a pedagogickou praxi. Nejsou v Chorvatsku poprvé, takže dovedou správně vyhodnotit možnosti i případná rizika. Pedagogický personál je složen výhradně z lidí, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Dětem je po celý pobyt k dispozici i náš zdravotník.

Jak vypadá ubytování a prostory?

Ubytování bude zajištěno v klimatizovaných apartmánech po 4-8 lidech (v závislosti na velikosti apartmánu). Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, balkon nebo verandu a kuchyňku s lednicí na chlazení nápojů. V apartmánech jsou k dispozici běžné elektrické zásuvky. K dispozici je venkovní posezení na společném pozemku a  terasy na realizaci různých programů.

Jak je zajištěno stravování?

Stravování je formou plné penze. Stejně jako v minulých letech budeme mít českého kuchaře, který bude vařit speciálně pro naší skupinu.

Jaké jsou možnosti koupání?

Naše vila je vzdálena asi 15 minut chůze od moře. Pobřeží moře je oblázkové a kamenité. Během týdne budeme s využitím mikrobusu dojíždět i na vzdálenější pláže (např. krásná písčitá pláž na Istrii v Medulinu). Ke koupání budeme samozřejmě využívat i bazén přímo u vily.

Kdy přesně do Chorvatska odjíždíme a kdy se vracíme?

Odjezd do Chorvatska je vždy v pátek v odpoledních hodinách (dle místa nástupu). Návrat je vždy následující víkend v neděli v ranních hodinách (dle místa výstupu). Přesné a aktuální propozice k odjezdu Vám budou zaslány mailem asi týden před začátkem pobytu.

Co si vzít s sebou?

  • Občanský průkaz nebo cestovní pas
  • Potvrzení od lékaře (dle současné legislativy je povinné a platí dva roky na všechny dětské zotavovací akce - ke stažení ZDE)
  • Vytištěnou a vyplněnou účastnickou kartu (ke stažení ZDE)
  • Potvrzení o bezinfekčnosti (ke stažení ZDE)
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
  • Léky, pokud účastník nějaké užívá
  • Vlastní povlečení na deku a polštář a prostěradlo
  • Cestovní tašku nebo kufr s věcmi
  • Malé příruční zavazadlo do autobusu
  • Pojištění do zahraničí máte nyní NOVĚ V CENĚ ZÁJEZDU (včetně pojištění storna pobytu!)

Jak velké má být kapesné?

Vše „nutné k přežití“ mají účastníci v ceně, takže kapesné není nezbytné. Každopádně přiměřené a dostatečné kapesné je kolem 50 - 150 kun.

Kolik stojí pobyt u moře?

Účastnický poplatek je pro naše klienty 9 990,- Kč.

POZOR! SLEVA!

Cena kurzu pouze 8 990,- Kč.

Při přihlášení a zaplacení do 15.2.2022. 

Nabízíme také možnost rozložení platby. Více informací telefonicky nebo na emailu info@ambroziada.cz.

Jsme nezisková organizace, což znamená, že dle zákona nesmíme z našich aktivit generovat zisk. Naše kurzy jsou podstatně levnější než herecké kurzy či pobyty u moře od komerčních firem.

Poplatek, který zaplatíte pokrývá pouze náklady na realizaci akce.

Co všechno zahrnuje poplatek?

Poplatek zahrnuje: činnost odborných lektorů, český pedagogický a zdravotní dozor (i noční), ubytování 8 dní a 7 nocí včetně energií, místní poplatky, využití bazénu, sportovních potřeb, využití filmové a jiné techniky, doprava klimatizovaným autobusem, strava – plná penze, cestovní pojištění do zahraničí, pojištění storna pobytu. 

Jak se můžeme přihlásit?

V přihlášce vyplňte pečlivě všechny kolonky a hlavně zvolte správně turnus, o který máte zájem. Během několika minut po odeslání přihlášky Vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo:

107-9488100267/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol uveďte číslo přihlášky. Toto číslo Vám přijde po přihlášení na kurz. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce.

Pokud by Vám potvrzovací mail nedorazil, kontaktujte nás. V případě jakýchkoli dotazů, volejte 773 935 123 nebo pište na info@ambroziada.cz

METODIK PREVENCE
Mgr. Renáta Šafářová
Metodik prevence

„Jsem metodička prevence na základní škole v Hradci Králové. Tuto pozici dnes mají ze zákona všechny základní školy a jsem moc ráda, že Ambrozia se rozhodla tuto pozici na svých táborech dobrovolně také zřídit. Mým cílem je, aby se děti na Ambroziádě cítily nejen šťastně a spokojeně, ale i bezpečně. Sledujeme projevy dětí zejména v oblastech prevence šikany, prevence požívání alkoholu, návykových látek či kouření. Velice se snažíme, aby se případné nevhodné počínání jednotlivce neodrazilo v chování celého kolektivu.“ 


RODIČE ÚČASTNÍKŮ

Dobrý deň. Chcem Vám z úprimného srdca poďakovať za celú našu rodinu za nádherný a nezabudnuteľný zážitok, ktorý si odniesla naša Vaneska z tábora. Nemám ani jednu negatívnu pripomienku, všetko ste mali organizačne pripravené na vysokej úrovni. Vaneska nám denne volala a jej radosť, nadšenie a spokojnosť nám vháňala slzy do oči od šťastia. Celý Váš pracovný kolektív bol veľmi milý, priateľsky a zodpovedný. Bude nám cťou, ak nám pošlete ponuku aj na budúci rok."

„…Dcera se letos účastní Ambroziády už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost veliká. Mockrát díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!“


ZDRAVOTNÍK AMBROZIE
Petra Tichá
Hlavní zdravotník Ambrozie

„Jsem nejenom zdravotnice a školitelka českého Červeného kříže, ale také učitelka v mateřské školce a hlavně trojnásobná matka. Vím, že u pobytů v Chorvatsku existují bezpečnostní rizika (koupání v moři, přesuny po silnici, riziko horší dostupnosti lékařské péče v místních nemocnicích atd.). Není třeba strašit, ale je třeba o rizicích vědět, počítat s nimi a umět jim předcházet a případné komplikace umět řešit. Myslím, že to na tomto táboře umíme.“


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

„Děkuji všem, co byli součástí mých letošních prázdnin. Byly to jedny z nejkrásnějších a nejlepších prázdnin vůbec.“

Na Ambroziádě jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tahle akce ale byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám."

„Na Ambrozku jezdím už tři roky, a mám to tu fakt moc ráda. Je to jedinečné místo, kde lidé berou mě a můj koníček vážně a kde vážně zapadnu.“


LEKTORKA AMBROZIE
Míša Tomešová
Herečka

„Loni jsme v Chorvatsku nazkoušeli skvělou taneční choreografii. Ambroziáda je vůbec moje srdcová záležitost. Jezdím tam už od roku 2007, ráda předávám lidem, co umím a vždy si něco i odnesu - zážitky, zkušenosti, další skvělé přátele a úsměv na tváři!“


LEKTORKA AMBROZIE
Patricie Pagáčová
Herečka

„S dětmi na tomto táboře pracuji ráda. Ráda je podporuji při jejich tvorbě – nápadech, natáčení videí, herecké práci. Doufám, že moje přítomnost je pro ně také aspoň malým přínosem.“ 


LEKTORKA AMBROZIE
Denisa Nesvačilová
Herečka

"Pro mě je Ambroziáda nová a o to víc vnímám, jak se všechny děti dřív nebo později vyburcují k parádním výkonům. I ten nejposlednější, kterému třeba déle trvá, než pochopí, jak to funguje u filmového herectví, se prostě zapojí. Druhý, třetí den už funguje jako profík, a to je podle mě to hezké."


LEKTOR AMBROZIE
Tomáš Magnusek
Režisér a herec

"Ambroziáda je fenomén. Je to upřímná práce několik desítek nadšenců a profesionálů všech generací, kteří se snaží plnit sny více jak tisícům mladých lidí každý rok po celé České republice. Přesto, že jsem se poprvé s touto aktivitou blíže poznal v roce 2012 až o letošních prázdninách jsem pochopil, proč je takové množství lidí tomuto fenoménu věrných a jsem rád, že jsem se stal jedním z nich. Přeji Ambroziádě, aby dál plnila mladým lidem sny."


ABSOLVENT AMBROZIE
Josef Mádle
Reportér Tv Prima

"Na Ambroziády jsem jako účastník jezdil od roku 2008. Ambrozia mi dala možnost setkat se a získat zkušenosti od profíků z uměleckých oborů a připravila mě na talentové zkoušky na DAMU. Ambrozii beru jako svoji uměleckou rodinu. Nyní se zde snažím jako lektor pomáhat začínajícím mladým umělcům v cestě za jejich uměleckými sny. Stejně tak, jako Ambrozia pomohla před pár lety mně."


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

"…Jsem ráda, že existuje místo, kde nemám potřebu se před nikým přetvařovat a můžu se chovat tak, jak by to třeba jiným mohlo připadat divný. Takže Vám všem moc děkuju za další skvělej týden. Budete mi hrozně chybět."

"Dřív jsem měla hroznou trému a úplně mě to změnilo, nebojím se vystupovat před lidmi! Určitě budu jezdit dál."

"…Konečne jsem se dostala po měsíci domu a vyspala se do růžova. Vstala jsem a přemýšlela jsem, sakra, co já budu dělat bez těch skvělých lidi. Chtěla bych vám poděkovat za super turnusy, na kterých jsem mohla být s vámi. Mám vás hrozně ráda."


ABSLOVENT AMBROZIE
Kristýna Budišová, DiS.
Lektorka a hlavní vedoucí

"Ambroziáda je rodina, jsou to lidé, kteří byli u všech velkých úspěchů mého života a většinou mi k nim i dopomohli. Dodali mi odvahy vyzkoušet casting do divadla Hybernia a povedlo se… Stojím teď na velkém jevišti po boku lidí jako je Daniel Hůlka nebo Ilona Csáková. A na Ambroziádu se jako lektorka a vedoucí stále vracím. Svůj život si bez Ambrozky už nedokážu představit. Je to můj domov!"


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

"Ambroziáda pro mě znamená opravdu hodně, je to místo, kde jsem si mohla začít plnit sny!"

"Posunula mě dál především v hereckých zkušenostech, díky kterým jsem dostala roli v seriálu."

"Ambrozia je moře zážitků, přátel, zkušeností zábavy. Ambrozia mě naučila natáčet, naučila jsem se správně mluvit, chovat před kamerou."

 

Těšíme se na Vás...