Informace o případném zrušení kurzů z důvodu pandemie naleznete ZDE

Důležité informace k Podzimní Ambroziádě

Vážení a milí příznivci Ambroziád,

S lítostí Vám musíme oznámit, že letošní Podzimní Ambroziády jsme nuceni kvůli nařízením vlády PŘESUNOUT NA DALŠÍ ROK.

Věřte, že se nejedná o lehké rozhodnutí. Ještě nikdy jsme z žádného důvodu nemuseli přesunovat naplněné turnusy. Všichni víme, že se od začátku letošního roku potýkáme se soupeřem, na kterého je téměř každý z nás krátký. Vzhledem k vládním omezením by nebylo možné sejít se v počtu několika desítek účastníků a personálu z celé republiky na jednom místě.

Ať jsme se snažili jakkoliv, je bohužel jisté, že uspořádání Podzimních Ambroziád by mohlo způsobit více potíží než radosti.

Jediným turnusem, který MŮŽE PROBĚHNOUT, je Podzimní Ambroziáda v Ratibořicích. Jedná se zde o pracovní kolektiv, který je ubytovaný v hotelu a stravuje se v restauraci.

Víme, že současná ekonomická krize působí problémy ve všech odvětvích, a ačkoliv jsme byli po užitém Ambro létě plni optimismu a naděje, došlo nyní i na nás. Prostředky, které jste zaplatili za kurz jsou pro nás stěžejní i pro celoroční chod agentury. Velmi Vás tedy prosíme, abyste zaplacené částky využili jako budget na následující akce (Vánoční Ambroziádu, Jarní Ambroziádu v Ratibořicích, Jarní Ambroziádu v Alpách, Letní Ambroziády, případně na Podzimní Ambroziádu 2021).

Vážíme si vaší přízně a doufáme, že omezení povedou ke zlepšení situace a my budeme moci uspořádat třeba více jarních turnusů, jako kompenzaci za Podzimní Ambroziády. Ačkoliv se nyní nebudeme moci setkat osobně, budeme se s Vámi snažit co nejvíce komunikovat přes sociální sítě a přinášet Vám novou inspiraci pomocí našeho blogu (https://blog.ambroziada.cz/) a YouTube kanálu (https://www.youtube.com/user/UaAmbrozia). Chystáme také seriál ze školního prostředí, kam budeme potřebovat spoustu skvělých mladých herců, tedy Vás! Všechny důležité informace můžete sledovat nejen na našich stránkách, ale také na facebooku a instagramu.

Děkujeme za podporu a věříme, že toto nelehké období společně zvládneme a potkáme se na dalších Ambroziádách.

Váš tým Ambrozia