Ambroziada > Herecká škola > Víkendové Workshopy

Herecká škola - Víkendové Workshopy

Už 12. ročník tradiční víkendové akce je tady. V nabídce je několik skvělých workshopů a naši nejlepší lektoři.
Nenechte si ujít letošní Vánoční Ambroziádu!

TURNUS TERMÍN LOKALITA CENA KAPACITA PŘIHLÁŠKA
1. 16. - 17.12.2017 Hradec Králové 890,- Kč 80 ZDE

NABÍDKA DÍLEN 2017

Vánoční Ambroziáda je víkend, během kterého můžete pracovat v tvůrčích dílnách pod vedením lektorů na různých uměleckých projektech. Každý z vás si může vybrat jednu dílnu, která by ho po celý víkend nejvíce bavila. V závěru víkendu všechny dílny předvedou své výsledky při slavnostním závěrečném vystoupení pro rodiče a přátele.

Letošní nabídka dílen:

1. Herectví
2. Film
3. Muzikál
4. Média
5. Tanec

 

KOMU JE VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA URČENA?

Na Vánoční Ambroziádu se mohou přihlásit mladí lidé (8-18 let) se zájmem o umění. Počet míst na Vánoční Ambroziádě je letos omezen na 80 účastníků.

JAK VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA PROBÍHÁ?

Účastníci nastoupí v sobotu ráno a hned jsou rozděleni do tvůrčích dílen, které si předem vybrali ve svých přihláškách a ve kterých pracují po celý víkend. V neděli večer se jednotlivé dílny představí s výsledky své práce na veřejném vystoupení pro rodiče, přátele a novináře. Kromě výuky se účastníci mohou těšit i na skvělý sobotní večerní program (vystoupení hvězd) a poté na diskotéku.

KDE BUDE VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA?

Vánoční Ambroziáda probíhá tradičně v sídle Umělecké agentury Ambrozia v areálu ZŠ Pouchov v Hradci Králové. Areál je vybaven divadelním sálem, kinosálem, tanečním sálkem, profesionálním rozhlasovým a nahrávacím studiem a několika zkušebnami.

NOCLEH A STRAVA

Ubytování ze soboty na neděli je zajištěno přímo v areálu školy. Spí se v několika vytopených místnostech na karimatkách ve spacácích. Celonoční pedagogický dozor je zajištěn. Také stravování během víkendu probíhá přímo v budově – formou plné penze. Samozřejmostí je pitný režim. Během celého víkendu bude účastníkům k dispozici dobře vybavený krámek s občerstvením.

CO MÍT S SEBOU?

Kopii kartičky ZP, spacák, karimatku, hygienické potřeby, volné pracovní oblečení (ne džíny), společenské oblečení na diskotéku, přezuvky, přiměřené kapesné, můžete přibalit i to, co se dá jakokoli využít ve vámi zvolené tvůrčí dílně (např. hudební nástroj, mp3 přehrávač, kostým atd.).

ZAČÁTEK A KONEC VÁNOČNÍ AMBROZIÁDY

Doprava na Vánoční Ambroziádu je individuální. Nástup je vždy v sobotu mezi 9,00 a 9,30 v areálu ZŠ Pouchov (mapa a popis cesty). Závěrečná veřejná produkce projektů Vánoční Ambroziády, na kterou jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další hosté, se bude konat vždy v neděli od 18 hodin. Program trvá cca 2 hodiny a po jeho skončení účastníci se svými rodiči odjíždějí.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A MOŽNÉ SLEVY?

Účastnický poplatek za Vánoční Ambroziádu 2017 je stanoven stejně jako loni na 890,- Kč

Z poplatku je hrazeno:
1. Činnost odborného lektora - intenzivní individuální tvorba v malých skupinách
2. Pedagogický dozor (i noční)
3. Využití prostor a techniky
4. Kuchař a strava (2 x teplý oběd, 1 x teplá večeře, snídaně, svačina)
 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA VÁNOČNÍ AMBROZIÁDU?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE .V případě zaplnění kapacity dříve, elektronická přihláška z tohoto místa zmizí
Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo: 107-948 810 0267/0100 (KB).  Jako variabilní symbol uveďte prvních osm číslic z rodného číslo účastníka. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce. 

Těšíme se na vás...