Ambroziada > Herecká škola > Jarní prázdniny v Alpách

Herecká škola - Jarní prázdniny v Alpách

TURNUS TERMÍN LOKALITA CENA PŘIHLÁŠKA
1. 9. - 18.3. 2018 FRANCIE
La Norma

9 990,- Kč

2. 16. – 25.3. 2018

9 990,- Kč

​​

La Norma patří mezi středně velká lyžařská střediska ve Francii.

Naše apapartmány mají vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňku.

V našem středisku nalezneme modré, červené, černé a zelené (lesní) sjezdovky.

Cesta autobusem trvá cca 14 hodin.

Společný program je připraven i na svahu.

O zábavu je na Ambroziádě vždy postaráno.

Máme také certifikované lektory lyžování a snowboardingu.

Kromě lyžování nás také čeká natáčení filmu.

Společné odpolední a večerní programy - tvorba filmového scénáře, natáčení a další.

Naši účastníci jsou rozděleni do skupin podle schopností v lyžování či snowboardingu, takže jsou pod neustálým dohledem našich vedoucích.

LOKALITA

Francouzské Alpy

Zimní středisko La Norma je součástí údolí Maurienne nacházející se v Savojských Alpách ve Francii.La Norma ležíci nad městečkem Modane nabízí velkolepý pohled na masiv Vanoise a do údolí Arc River. Toto útulné středisko situované v nadmořské výšce 1350 m svádí všechny milovníky sportu k prožití aktivní zimní dovolené. 

Ubytování v apartmánech

Ubytování je zajištěno ve 4 – 6 lůžkových apartmánech. Součástí každého apartmánu je vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou a venkovní terasa. Apartmán dále obsahuje vybavenou kuchyňku. 

Lyžování, 8 denní skipas je v ceně!

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdových tratí. Sjezdové tratě pro zdatné lyžaře a vyznavače free-ride i sjezdovky a vleky pro nejmenší a začátečníky. Využít lze 17 lanovek a vleků: 1x kabina | 6x sedačka, 9x vlek, 1x dětský vlek. V areálu jsou i dva snowparky. 

Cesta

Doprava je společná luxusním lůžkovým autobusem s toaletou. Vzdálenost z Prahy je cca 1070 km – cesta trvá pouze cca 14 hodin.

Odjezd je vždy v pátek v odpoledních hodinách z nádraží Praha Florenc. Příjezd na stejné místo následující neděli v dopoledních hodinách. (přesné časy budou účastníkům upřesněny v pokynech k odjezdu).

KOMU JE ZIMNÍ AMBROZIÁDA URČENA?

Zimní Ambroziáda v Alpách je určena nejenom tradičně pro děti a mládež ve věku od 8 do 18 let, ale i pro samostatné účastníky, party přátel a pro celé rodiny. 

Varianta A) Klasický účastník - samotné dítě

Účastníci budou rozděleni do skupinek podle věku a pohlaví. Zajištěn budou mít program a pedagogický a zdravotní dohled. Na svahu se budou pohybovat pod dohledem certifikovaného instruktora a mají možnost i zdokonalit své lyžařské či snowboardové schopnosti pod jeho vedením. Program je tvořen ze dvou složek – lyžování a umělecký projekt s lektorem (natáčení filmu). Každý den se jedno půldne (cca 4 hodiny) lyžuje a druhé půldne točí film. Pro účastníky je zajištěna celodenní strava – vaří česká kuchařka v kuchyni jednoho z apartmánů.

Varianta B) Teenager / samostatný účastník / parta přátel

Do Alp s námi mohou jet i mladí lidé, kteří s námi jako děti jezdili dříve a nyní už nemají potřebu účastnit se námi organizovaného programu. Chtějí si vytvořit vlastní program jako parta, kamarádi nebo partnerské dvojice. Tito účastníci od nás budou mít k dispozici každý den skipasy, ale na svahu se budou pohybovat samostatně – bez dozoru. Stejně tak nebude kontrolován ani jejich další denní či večerní program. Zajištěno mají stravování formou plné penze – na jídlo si budou docházet v domluvených časech. V případě, že tuto variantu zvolí účastníci mladší 18 let je nutné potvrzení zákonného zástupce, že za účastníka přebírá po dobu pobytu plnou odpovědnost. V případě zájmu o samostatné ubytování je ideální zaplnit buď 4 nebo 6ti lůžkový apartmán. Případný poplatek za volné lůžko v apartmánu je 2000,- Kč.

Varianta C) Rodina

Pokud se obáváte pustit své děti tak daleko samotné, mohou jet s účastníky i rodiče a užít si příjemnou dovolenou. Děti mohou být buď začleněny do našich aktivit (viz varianta A) a rodiče si tak mohou odpočinout a zalyžovat… A nebo si mohou rodiče s dětmi organizovat program samostatně jako rodina a k nám docházet pouze na jídlo (případně lze obě varianty i kombinovat dle domluvy). V případě zájmu o samostatné ubytování je ideální zaplnit buď 4 nebo 6ti lůžkový apartmán. Případný příplatek za volné lůžko v apartmánu je 2000,- Kč.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A MOŽNOST ROZLOŽENÍ PLATBY

Účastnický poplatek je stejný pro dětské členy kurzu i pro samostatné rekreanty, party či rodiny s dětmi. Cena za osobu se však mění v průběhu času. Proto doporučujeme rezervovat si pobyt co nejdříve za co nejlepší cenu. Cena nyní 9 990,- Kč.

Poplatek zahrnuje:

  • Ubytování v apartmánu na 7 nocí
  • Skipas 8 dní
  • Stravování plná penze
  • Společná autobusová doprava lůžkovým autobusem
  • Veškeré energie a pobytové taxy
  • Pedagogický dozor
  • Tematické zaměření na filmovou tvorbu pro zájemce
  • Instruktor lyžování a snowboardingu pro zájemce

Poplatek nezahrnuje:

  • Cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí (je povinností rodiče uzavřít před odjezdem pojistku. 
  • Doporučujeme taktéž v rámci cestovního pojištění si uzavřít pojištění storna zájezdu pro případ nemoci, která by znemožnila na kurz nastoupit.

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ
Mgr. Jiří Kraus
Pedagog

"Ambrozia je hlavně umělecký kurz a zimní sporty vnímáme spíše jako relaxaci. Naší povinností je zajistit dozor nad svěřenou skupinou lyžařů na svahu. Do výuky lyžování nikoho nenutím, ale zájemcům rád poradím, jak lyžovat lépe. Kolegyně se věnuje zase snowboardistům. Krom ukázek a rad, lze jejich jízdy také natočit a večer následně rozebrat a provést instruktáž. Vše je ale čistě dobrovolné."


ŘEDITEL AMBROZIE
MgA. Lukáš Kobrle

ředitel

"Do Alp už jezdíme s Ambrozií pět let. A poslední tři roky se vracíme na stejné místo – do La Normy. Je to středně velké středisko, které nám umožňuje zajistit dohled nad bezpečím všech svěřených dětí. Je tu skvělé lyžování a také cena je přívětivá – díky kombinaci fist-minute a skupinových slev se nám tradičně daří dostat se na finální cenu 8900,- Kč, za kterou Vám pobyt můžeme nabízet. Věřím, že i letos se v Alpách sejde stejně skvělá parta jako loni – ať už to budou děti-účastníci nebo děti se svými rodiči. Rádi uvidíme všechny."


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

"S Ambrozkou jezdím jenom na hory. Nejsem až tolik umělec, takže ty intenzivní letní kurzy nejsou tolik pro mě. Ale Alpy mi vyhovujou. Jezdíme na snowboardu a natáčíme film… A bývá tam dobrá parta a zábava."

"Jsem tady už po 7. a neumím si představit, že jednou už na Ambrozku prostě nebudu moct jet. Neustále mě tady má kdo co naučit, protože vědomostí není nikdy dost a naprosto to tady zbožňuju! Naučila mě nestydět se za své sny!"

"Ambrozia je moře zážitků, přátel, zkušeností zábavy. Ambrozia mě naučila natáčet, naučila jsem se správně mluvit, chovat před kamerou."


LEKTOR AMBROZIE
Míša Tomešová

Lektorka muzikálu

„Ambroziáda je moje srdcová záležitost. Jezdím tam už od samého začátku a vždy si to naplno užiju. Samí skvělí lidé s obrovskou chutí dělat umění a tvořit. Ráda předám lidem, co umím, ale u mě to funguje velmi oboustranně. I já si z Ambroziády vždy něco odnesu - zážitky, zkušenosti, další skvělé přátele a úsměv na tváři...“


ZDRAVOTNÍK AMBROZIE
Petra Tichá
Hlavní zdravotník Ambrozie

"Na Turnusech v Alpách máme krom našeho zdravotníka možnost využívat i místní záchranné služby, která má sídlo několik desítek metrů od místa našeho ubytování. Díky dobré spolupráci s delegátkou se nám vždy povedlo zajistit při pádu či úrazu ošetření na skvělé úrovni. Ať už se zvládlo ošetření v místě nebo se muselo například na rentgen do nedaleké nemocnice. Důležitou prevencí úrazů je také kvalifikovaný dohled na svahu a zajištění, že účastníci nebudou přepínat své síly. Kombinace lyžování a natáčení filmu v rámci celodenního programu je ideální."


ABSLOVENTKA AMBROZIE
Kateřina Hyršlová
Studentka dějin dramatických umění na VŠ

"Ambrozie mi dala neskutečně moc zážitků, parádní dospívání, úžasný kamarády, větší sebevědomí a jasný životní cíl. Díky Ambrozii jsem po gymplu věděla, že studium divadelní a filmový vědy bude prostě ono…a víte co? Je to ONO! Strašně moc mě to baví, a i když už na školu nemám tolik času, protože jsem doma s mojí dvouletou cácorkou, nevadí mi ani po večerech věnovat jediný volný čas divadlu a filmu. Prostě Ambrozie je pro mě krásný kus života, a i když se na Ambroziády teď jezdím koukat jen pro zábavu, doufám, že tam třeba za pár let pojedu na závěrečný program jako pyšný rodič."


ABSLOVENT AMBROZIE
Kristýna Budišová
Studentka brněnské konzervatoře

"Ambroziáda je rodina, jsou to lidé, kteří byli u všech velkých úspěchů mého života a většinou mi k nim i dopomohli. Dodali mi odvahy vyzkoušet casting do divadla Hybernia a povedlo se… Stojím teď na velkém jevišti po boku lidí jako je Daniel Hůlka nebo Ilona Csáková. A na Ambroziádu se jako lektorka stále vracím. Svůj život si bez Ambrozky už nedokážu představit. Je to můj domov!"


ÚČASTNÍCI AMBROZIE

"…Jsem ráda, že existuje místo, kde nemám potřebu se před nikým přetvařovat a můžu se chovat tak, jak by to třeba jiným mohlo připadat divný. Takže Vám všem moc děkuju za další skvělej týden. Budete mi hrozně chybět.

Dřív jsem měla hroznou trému a úplně mě to změnilo, nebojím se vystupovat před lidmi! Určitě budu jezdit dál.

Posunula mě dál především v hereckých zkušenostech, díky kterým jsem dostala roli v seriálu.

Zase jsem si něco urovnala, a naprostou zkroutila záda:-D Bezkonkurenčně nejlepší týden v roce, a letos budou ještě 2 Ambrozky!"

JAK SE PŘIHLÁSIT NA ZIMNÍ AMBROZIÁDU?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDEVyplňte prosím samostatnou přihlášku pro každého účastníka. Do poznámky napište doplňující informace – jakou variantu pobytu volíte (účastník, samostatný účastník, rodina), které osoby patří k sobě, jaké preferujete ubytování atd. Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí.

 

Těšíme se na Vás...

Mapa areálu